artem772: (Default)
[personal profile] artem772
В Україні почалася найбільша в історії країни антикорупційна операція.Національна поліція і військова прокуратура проводять по всій Україні спецоперацію із затримання верхівки колишнього Міністерства доходів і зборів.

Про це на екстреному брифінгу повідомили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

У спецоперації задіяні 1700 поліцейських і 500 військових прокурорів, вони проводять 454 обшуки в 15 областях держави.

Затримуються колишні перші топ-співробітники податкових органів часів Віктора Януковича, "які були прямо причетні до існування податкових майданчиків, вони ж програмні підприємства, вони ж транзитери для податкових ям".

Їм закидають нанесення збитку держави понад 96 млрд гривень.

До 11:30 за київським часом були затримані 23 підозрюваних, у тому числі колишні начальники управлінь Міндходов в Дніпропетровської та Луганської областей, колишній глава податкової по АР Крим, кілька керівників податкової інспекції Києва, заступники глави податкової по Полтавській області, заступник начальника управління Міндоходов по Харківській області, два колишніх начальника податкової по Харківській області (Роздайбіда і Денисюк).

Всіх затриманих будуть доставляти літаками до Києва, де в аеропорут Жуляни їм будуть зачитувати підозру. З аеропорту їх відправлятимуть до Печерського районного суду Києва для обрання запобіжного заходу.

Аваков заявив, що це найбільша антикорупційна операція в історії України.

Джерело

P.S. Ну, це давня українська традиція з часів Кучми, скопійована ним у росіян, - коли "гарант" роздає "хлібні" державні структури або своїм людям, або політичним союзникам - в обмін на їхню лояльність. Податкова, митниця, МВС, експортні галузі промисловості, Нафтогаз... Ну, принаймні за колишніх взялися, це вже добре.

Date: 2017-05-24 12:09 pm (UTC)
mayor_chistow: (Default)
From: [personal profile] mayor_chistow
Підуть під заставу. Суд просто зобов`язаний призначити заставу за ненасильницькі злочини. Сьогодні - завтра дізнаємся сумми застав і будем знати, чи суд у долі. Вийдуть на волю і плавно все порішають. Когось, одного-двох, призначать відбувайлами, як Єфремова, може і сядуть реально. Інші відбудуться переляком і грошима.
Без змін у законодавстві під боротьбу із корупцією та кардинальної реформи судів, бажано щоб вони стали виборними і залежали тільки від народу, а не від влади, нічого з тої справи не буде.
Не радує це все...

Date: 2017-05-24 12:24 pm (UTC)
mayor_chistow: (Default)
From: [personal profile] mayor_chistow
Суди це ще половина справи. Самі кращі і чесні суди не будуть ефективно працювати при неефективному законодавстві. Законодавство потрібно адаптувати під потреби сьогодення. В нас діє кримінально-процесуальний кодекс, який прийняли при Януковичу, але під євроасоціацію. Цей кодекс прекрасно підійшов би для якоїсь тихої європейської країни, як наприклад Швейцарія чи Австрія. Але не для наших реалій. Нам зараз потрібен старий, 69 року. Я іменно про КПК говорю, а не про КК. Розстрілів за господарські злочини нам не потрібно. А арешт з санкції прокурора і без будь-яких застав потрібен.

Date: 2017-05-24 06:35 pm (UTC)
rudolf_bochkin: фрагмент (мисль)
From: [personal profile] rudolf_bochkin
Як на мене, головне зараз не посадити всіх, а припинити нарешті "період первинного накопичення капіталу"

Date: 2017-05-24 06:58 pm (UTC)
mayor_chistow: (Default)
From: [personal profile] mayor_chistow
Цей період в нас закінчився на початку "нульових". Хто зміг, капітал вже накопичили: Ахметов, Пінчук, Порошенко і т.д. Зараз іде вже перерозподіл накопиченого.
До речі, першого податківця вже відпустили з браслетиком і можливістю внесення застави.)

Date: 2017-05-25 03:31 am (UTC)
rudolf_bochkin: фрагмент (мисль)
From: [personal profile] rudolf_bochkin
Аби закінчився - намагалися б чесно бізнес вести, щоб їх діти у безпеці були. А перерозподіл намагються продовжити бандитьськими методами, та бюджети грабувати під прикриттям митутнідочого. Все це і є "період первинного накопичення капіталу". І, знову ж таки на мій погляд, саме Порошенку вдається завершувати цей "період", відганяючи від "корита" присмоктавшихся.
Країна у нас велика, а підтримки таким діям мало. Чого варте, наприклад, недавнє звертання Си-Рожи леЩЕНКА, жахаючого небезпекою (?!) електронного декларування антикопціонерам. Ще рано світити доходи "журналістам-антикорпціонерам" - бо нечесно заробляють? А коли буде пора?

І щодо "спортивної риболовлі": спіймали - відпустили. Якщо їх саджать - рано чи пізно набереться критична маса, щоб визволяти "своїх". А якщо жахать посадками та відбирать крадене, хоча б частину, та від влади відганять - шанс змін на краще є

Date: 2017-05-26 09:23 am (UTC)
gvynt: (Default)
From: [personal profile] gvynt
Це не українська і не російська традиція, це закон природи. І якщо колись вам самому доведеться стати "гарантом", то робитимете так само

Date: 2017-05-26 10:32 am (UTC)
gvynt: (Default)
From: [personal profile] gvynt
десь я вже чув таке :)

Профіль

artem772: (Default)
artem772

October 2017

S M T W T F S
12 345 67
8910 11 12 13 14
15161718192021
22232425262728
293031    

Зміст сторінки

Дякую за стиль

  • Style: Mótulce for Ciel by nornoriel
Page generated Oct. 18th, 2017 08:22 pm
Powered by Dreamwidth Studios