artem772: (Default)
[personal profile] artem772
NETFLIX вироблятиме серіал "Відьмак".
Письменник Анджей Сапковський буде в якості креативного консультанта !


Netflix буде розробляти і виробляти новий серіал, заснований на "Сазі про Відьмака", серії з восьми романів Анджея Сапковського, яка надихнула надзвичайно популярні комп'ютерні ігри CD Projekt Red RPG.

Сапковський - який не отримав вигоду з серії ігор - буде служити в якості креативного консультанта по серії. «Я дуже радий, що Netflix буде робити адаптацію моїх творів" - пояснив він в прес-релізі - "залишаючись вірним вихідному матеріалу і темі, якій я присвятив понад тридцять років письменництва."

Томаш Багінський - який створив інтровідео для всіх трьох ігор серії Witcher - режисуватиме принаймні один епізод за сезон.
Поки не ясно, яким конкретно книжковим історіям буде слідувати серіал. Виконавчі продюсери Шон Даніель і Джейсон Браун заявили: "Історія Witcher присвячена незвичайним людям, які разом борються за правду в небезпечному світі. Персонажі оригінальні, смішні і дивовижні, і нам не терпиться привести їх до життя в Netflix".
Platige Image, польський виробник візуальних ефектів буде співпродюсером. Виконавчі продюсери Багінський і Джерк Соко підкреслили, що підтексти книг не будуть втрачені в процесі адаптації: "Існує моральна й інтелектуальна глибина в цих книгах, яка виходить за рамки жанру. Це історія про сьогоднішні проблеми, приховані під покриттям фантазії. Це історія про нас, про монстра і героя всередині всіх наших сердець".

Про майбутню дату випуску серіалу наразі не заявлено.

Джерело

P.S. Чекатиму з нетерпінням. Я колись прочитав всі книжки Сапковського про відьмака Геральта з Рівії, також пройшов першу та другу комп'ютерні ігри (третю, на жаль, не можу, бо її мій комп не потягне). Ігри - чудові, книжки - просто неймовірні, а ось з екранізацією у відьмака щось не склалося - була лише жалюгідна польська спроба, отже перед творцями серіалу просто неоране поле для творчої роботи. Цікаво буде знову побачити Геральта, Йеніфер, Тріс Мерігольд, Лютика та інших знайомих. 

Date: 2017-05-17 04:54 pm (UTC)
risha_cq: (Default)
From: [personal profile] risha_cq
=Я колись прочитав всі книжки Сапковського про відьмака Геральта з Рівії, також пройшов першу та другу комп'ютерні ігри (третю, на жаль, не можу, бо її мій комп не потягне). Ігри - чудові, книжки - просто неймовірні, а ось з екранізацією у відьмака щось не склалося - була лише жалюгідна польська спроба, отже перед творцями серіалу просто неоране поле для творчої роботи=
Просто ППКС!!!! Читала, грала, ливилася, чекаю! Jestem fanatem.
Трохи брязно, хто зіграє? Щоб не смурфік якійсь. Мені в 3 грі Йен не подобається. Та й Геральт харю трохи наїв ))))

Date: 2017-05-17 06:26 pm (UTC)
risha_cq: (Default)
From: [personal profile] risha_cq
Чесно кажучи, там й актори не дуже потрібні насправді. За таких технологій все можна просто намалювати. І буде крутяк!

Профіль

artem772: (Default)
artem772

October 2017

S M T W T F S
12 345 67
8910 11 12 13 14
15161718192021
22232425262728
293031    

Зміст сторінки

Дякую за стиль

  • Style: Mótulce for Ciel by nornoriel
Page generated Oct. 18th, 2017 08:25 pm
Powered by Dreamwidth Studios