artem772: (Default)
[personal profile] artem772


Сьогодні в Німеччині завершились танкові навчання країн НАТО та партнерів "The Strong Europe Tank Challenge-2017", в яких вперше брали участь українські танкісти. Підсумковий результат є таким:

1. Австрія (Leopard 2A4).
2. Німеччина (Leopard 2A6).
3. США (Abrams M1A2 SEPv2).
4. Франція (Leclerc).
5. Україна (T-64БВ).
6. Польща (Leopard 2A5).

Як на мене, для дебюту в нових для себе умовах, наші танкісти виступили дуже гідно. Особливо, якщо врахувати той факт, що старенькі наші танки Т-64, навіть модернізовані, суттєво поступаються сучасним танкам західних країн по ВСІХ параметрах: якості систем керування зброєю, потужності, керуванню (ричаги замість штурвалів). Можна навіть пишатись - знаючі люди повідомляють, що французам, з їхніми надсучасними "Леклерами", ми поступились лише зовсім трохи.

Українці — високопрофесійні воїни, - командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі тризірковий генерал Бен Ходжес.
Під час Дня високоповажних гостей танкових змагань «Сильна Європа», у четвер 11 травня, командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі тризірковий генерал Бен Ходжес повідомив, що вдруге після тривалої перерви проходять ці міжнародні танкові змагання. Мета «Strong Europe Tank Challenge» - підвищення технічного і професійного досвіду танкових підрозділів в арміях країн Європі.
- Важливим є підвищення готовності, вдосконалення співробітництва між союзниками та друзями. Без змагань це було б недосяжним. З кожним роком змагання значно покращуються, якщо говорити щодо якості програми та, безперечно, дружньої участі Австрії та України, які стали учасниками цього разу. Українські солдати єдині серед учасників змагань, хто має реальний, справжній бойовий досвід проти ворожих танків. Всі дослухаються до їхнього досвіду, - зазначив тризірковий генерал Бен Ходжес.
- Українці використовують дуже маневрений танк на відміну від американських «Абрамсів, німецьких «Леопардів» чи французьких «Леклерків», вони — високопрофесійні воїни, цікавляться технічним оснащенням інших команд. Досвід українського взводу, який воював проти російських танків є надзвичайно корисним для всіх нас. Це один з мотивів прийняття рішення щодо участі України у цьогорічних змаганнях, і сподіваюсь, що вони братимуть в них участь і надалі, - сказав командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі.
Джерело


Date: 2017-05-12 08:26 pm (UTC)
From: [personal profile] chytach
"Віктор Муженко сказав: “Україна пишається вами. Організатори змагань зазначають, що вражені вашою влучністю та швидкістю ведення вогню. Однак ми програємо у виконанні тактичних завдань відповідно до натівських стандартів. Це ми зможемо виправити...."
------------------------------------------------------
А мене вразили змагання із стрільби на влучність. З пістолетів!
Хз що це має спільного із танковими змаганнями.

Date: 2017-05-13 09:25 am (UTC)
From: [personal profile] chytach
Звичайно. Очікувалось, що змагання будуть проходити в умовах, що реально наближені до бойових: на пересіченій місцевості, по бездоріжжю, з ямами, пагорбами, "зеленкою", болотом по вуха і т.д. Це як змагання з альпінізму. Їх можна провести в закритому приміщенні, на стенді, а можна в реальних горах, на справжніх скалах.
Ну, але й такі змагання потрібні.

Профіль

artem772: (Default)
artem772

October 2017

S M T W T F S
12 345 67
8910 11 12 13 14
15161718192021
22232425262728
293031    

Зміст сторінки

Дякую за стиль

  • Style: Mótulce for Ciel by nornoriel
Page generated Oct. 18th, 2017 08:22 pm
Powered by Dreamwidth Studios